1. Jegyek
  2. Kézilabda online
  3. Barca meccs

Hajrá Csajok! (*kép:) See More A Metz elleni mérkőzésen a pontszerzés elmaradt, Kovacsics Anikó és Háfra Noémi viszont az EHF által kaptak elismerést! A forduló 5 legszebb találatába kerültek a góljaik, Misié a 3. legszebb találat, míg a forduló gólját Noni lőtte. Gratulálunk Nektek! EZÚTTAL NEM SIKERÜLT! Metz 27 - 25 FTC-Rail Cargo Hungaria Nem sikerült a tavalyi sikert megismételni idén a Metz otthonában. Habár a mérkőzést már-már álomszerűen kezdte a Fradi (3-6), a francia időkérést követően 1 perc alatt egyenlített a házigazda, 10-10-ig még fej-fej mellett haladtak a felek, ekkor azonban kimaradtak a ziccerek, és 3 volt a hátrány a félidőben. A második játékrész elején még visszajöttünk 1 hátrányra, de innentől végig a Metz dominált, amit megspékelt e... gy meg nem adott gól, ami felkerült az eredményjelzőre. Azonban hiába a 6-7 gólos lemaradás, a végén még visszakapaszkodott a Fradi, de ennyi hibával, és átlövés nélkül nem lehet pontot szerezni idegenben, egy ilyen szintű csapat ellen.

Jegyek

fradi győr kézilabda meccs

(*kép:) See More BALKEZES ÉRKEZŐ?! Djurdjina Malovic nyáron távozik a Buducnost Podgorica csapatától, és montenegrói információk szerint a játékos a Ferencvárosba igazolhat! A balkezes, 21 esztendős játékos korábban többet is sérült volt, jelenleg egészséges, és honfitársát, a szezon végén visszavonuló Marija Jovanovicot válthatná a Fradiban! A vasárnapi Podgorica elleni mérkőzésen Malovic 2 gólt szerzett a Ferencváros ellen. Kíváncsiak vagyunk, ki hogy vélekedik Malovic esetleges érkezésérő... l? Erősítést jelentene? Következő mérkőzés, Metz - FTC, eseményünk itt érhető el: Hajrá Fradi! Hajrá Csajok! (*kép:) See More FORDULÓ LEGJOBBJA! A Buducnost Podgorica elleni teljesítményével Szikora Melindát érte az EHF által megválasztott BL forduló legjobb játékosa díj! Az elismerés teljesen jogos, hiszen Meli fantasztikusan védett a második félidőben. Gratulálunk Melinda, így tovább Metzben is, eseményünk itt érhető el:... Hajrá Fradi! Hajrá Csajok! (*kép:) See More MARIJA JOVANOVIC VISSZAVONUL!

meccs

Az eddigi bajnokok: 25-szörös: Veszprém 15-szörös: Bp. Honvéd 12-szeres: Elektromos 9-szeres: Újpest 5-szörös: Bp. Spartacus 4-szeres: Tatabánya, Munkás TE 3-szoros: Győr, Bp. Vörös Meteor, Csepel 2-szeres: Szeged, VM Közért, MAFC, VII. ker. Levente Egylet, VAC 1-szeres: Dunaferr SE, Debreceni Dózsa, Bp. Vasas, Belvárosi TVK

Barca meccs

Aron Palmarsson és Nagy László remekül mozgatta a csapatot, Lékai Máté beállítása ismét jót tett a veszprémieknek, akik végig kontrollálták a játékot. A vendégek a szünetben csak egygólos hátrányban voltak, ezért szurkolóik már bajnokcsapatként köszöntötték őket, és a második felvonás elején még közelebb kerültek címük megvédéséhez. Lékai góljával ismét vezettek (16-17), majd Juan Carlos Pastor szegedi vezetőedzőnek 20-22-nél időt kellett kérnie, mert együttese győzelme is veszélybe került. MTI Fotó: Ujvári Sándor Szlovén cserekapusa, Urh Kastelic védéseire alapozva fordítottak az ebben az időszakban sokkal hatékonyabban védekező szegediek. A Veszprém igyekezett taktikusan lassítani a játékot, a hazaiak a meccs során először hárommal vezettek (29-26), de ekkor már csak öt perc volt hátra. Balogh Zsolt, Bodó és Källman remekelt, ám Mirko Alilovic két hazai hétméterest is kivédett a hajrában, így a Szegednek nem volt reális esélye az összesítésbeli hátránya ledolgozására. A Veszprém 25. alkalommal, sorozatban pedig tizedszer lett bajnok.

A vezetés után visszaállt a Fradi, majd teljesen leállt a játék, mert jött a 25. percben az ivószünet, ami a bajnokságban is kötelező elem lesz. Az ivószünet után a ZTE magára talált pár percre sikerült beszorítania a hazai csapatot, igazi nagy helyzete azonban így sem lett. A Fradi a 40. percben már 2-0-ra ment. Szánthót rúgta fel a rossz ütemben szerelő Katanec a 16-oson belül, a büntetőt pedig Haratyin lőtte be. A második félidőben még lötyögősebb lett a játék, mindkét csapat sokat cserélt, több alapember lement a pályáról. Szánthónak volt még egy ziccere az 55. percben, és a meccs vége előtt a fradis Skvarka is lőtt egy kapufát.