Az időkérés után a magyar csapat a kapusa nélkül akarta eldönteni a találkozót, de labdát veszített, a Flensburg pedig egy üres kapus góllal pontot mentett. Bajnokok Ligája, A csoport, 1. forduló: Flensburg-Handewitt (német) - Telekom Veszprém 24-24 (10-13) EXTRA AJÁNLÓ kézilabda

Magyar csapat

Flensburg-H. eredmények és meccsek a a(z) Flensburg-H. aloldala, (Kézilabda/Németország). Amennyiben másik, ezzel megegyező nevű (Flensburg-H. ) csapatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüből vagy a kategóriát (országot) a bal oldali menüből. Kövesd a(z) Flensburg-H. élő eredményeit, végeredményeit, meccseit és a meccsinformációkat! Továbbiak

A MOL-Pick Szeged 34-26-ra kikapott a német Flensburg-Handewitt otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában. A szegediek keretéből az orosz balátlövő, Dmitrij Zsitnyikov, valamint a horvát jobbátlövő, Luka Stepancic maradt ki. Kiválóan kezdtek a vendégek, 5-2-re vezettek, ám elhibázott támadásaik után a német bajnoki címvédő egy 4-0-s sorozattal fordított. A Flensburg egyre hatékonyabban védekezett, ehhez a bosnyák Benjamin Buric jóvoltából kiváló kapusteljesítmény társult, így csapatuk egy újabb ötös gólszériával tovább növelte előnyét. A szegedi játékosokon látszott a vasárnapi, Paris Saint-Germain elleni győztes rangadó okozta fáradtság, Juan Carlos Pastor vezetőedző időkérésekkel és cserékkel is próbálkozott, de a játék képe nem változott. A hazaiak remekül kihasználták ellenfelük gyengélkedését, a 39. percben már kilenccel vezettek, ezt a szegediek végül eggyel csökkenteni tudták. A mezőny legeredményesebb játékosa a német csapat lengyel balátlövője, Michal Jurecki volt hat góllal.

Kézilabda online

A MOL-Pick Szeged 34-26-ra kikapott a német Flensburg-Handewitt otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában, szerdán. Férfi Bajnokok Ligája, A-csoport, 13. forduló: SG FLENSBURG-HANDEWITT (német)-MOL-PICK SZEGED 34-26 (17-11) Flensburg, játékvezetők: Gubica, Milosevic (horvátok) FLENSBURG: Bergerud, Buric (kapusok), Glandorf 3, Golla 2, Gottfridsson 4, Heinl, Jeppson 4, Jöndal 4, Johannessen 3, Jurecki 6, Schöngarth, Steinhauser 3, Svan, Wanne 3 (2), Zachariassen 2. Edző: Maik Machulla. SZEGED: Mikler, Alilovic (kapusok), Bánhidi 3, Blazevic, Bodó 1, Bombac 2, Canellas 5, Gaber 1, Henigman, Källman 4, Kasparek 4, Maqueda 1, Radivojevics 4 (1), Rosta, Sigurmansson, Sostaric 1. Edző: Juan Carlos Pastor. Kiállítások: 10, ill. 12 perc Hétméteresek: 3/2, ill. 4/1 A szegediek keretéből az orosz balátlövő, Dmitrij Zsitnyikov, valamint a horvát jobbátlövő, Luka Stepancic maradt ki. Kiválóan kezdtek a vendégek, 5-2-re vezettek, ám elhibázott támadásaik után a német bajnoki címvédő egy 4-0-s sorozattal fordított.

A Wikipédiából, a szabad enciklopédiából Ugrás a navigációhoz Ugrás a kereséshez SG Flensburg-Handewitt Csapatadatok Teljes csapatnév Spielgemeinschaft Flensburg-Handewitt Alapítva 1911. Stadion Campushalle Vezetőedző Maik Machulla Elnök Dierk Schmäschke Bajnokság Bundesliga Csapatmezek Hazai A Wikimédia Commons tartalmaz SG Flensburg-Handewitt témájú médiaállományokat. A Spielgemeinschaft Flensburg-Handewitt (SG Flensburg-Handewitt) Bajnokok ligája győztes, háromszoros német bajnok férfi kézilabdacsapat Flensburgban. Sikerei [ szerkesztés] Német bajnokság: 3-szoros győztes 2004, 2018, 2019 Német-kupa: 4-szeres győztes 2003, 2004, 2005, 2015 Bajnokok ligája: 1-szeres győztes 2014 Kupagyőztesek Európa-kupája: 2-szeres győztes 2001, 2012 EHF-kupa: 1-szeres győztes 1997 Jelenlegi játékoskeret [ szerkesztés] A 2019–2020-as idény játékoskerete.

Kézilabda tv online

nemzetisport hu kézilabda

Azok után, hogy a délutáni mérkőzésen a Kiel három góllal legyőzte a Veszprémet a kézilabda Bajnokok Ligája első elődöntőjében, megrendezték a második elődöntőt is, amelyen a spanyol bajnok Barcelona egyértelmű esélyesként lépett pályára a német bronzérmes Flensburg-Handewittel szemben. A találkozó eleje kiegyenlített volt, majd a Barcelonánál volt az előny, de hamar kiegyenlített a Flensburg. Felváltva estek a gólok, egyik csapat sem tudott jelentős előnybe kerülni, és egyik kapus sem villogott. A félidő végén 18-17-re a németek vezettek, akik lövései jóval nagyobb százalékát váltották gólra, mint az ellenfelük. Parádésan kezdte a második félidőt a Flensburg, hiszen hamar három gólos előnybe kerültek, ekkor azonban Danijel Šarić, a Barcelona kapusa néhány percre "lehúzta a rolót", mindent védett, így fordított és négy gólos előnyt szerzett a katalán csapat. 10 perccel a vége előtt már 31-25-re vezetett a Barcelona, úgy tűnt, hogy eldőlhet a mérkőzés, a Flensburg azonban óriási feltámadásba kezdett.

12. Umizoomi csapat

A hajrában 7 percen keresztül nem lőtt gólt a Barca, amely 1 perccel a vége előtt egygólos előnyben támadhatott. Gólt lőni viszont nem sikerült, az utolsó másodpercekben pedig Glandorf egyenlített flensburgi részről, jöhetett a hosszabbítás a 32-32-es rendes játékidő után. A ráadás első félideje megint a Barcelona jobb játékát hozta, Šarić védéseinek is köszönhetően egyetlen gólt lőtt csak a Flensburg az öt perc alatt, 35-33-ra a spanyol bajnok vezetett. A második félidőben azonban gyorsan kiegyenlítettek a németek, a Barcelona nem tudott gólt lőni, így aztán 60+10 perc sem hozott döntést, 36-36-ra végződött a mérkőzés, jöhetett a büntetőpárbaj. Eggert, Rutenka és Weinhold gólt lőtt, Karabatic lövését védte Mattias Andersson, a hátralévő játékosok pedig nem hibáztak, így hivatalosan 41-39-re győzött a Flensburg. Tiszta német döntő lesz tehát a Bajnokok Ligájában Kölnben, a bronzéremről pedig a Veszprém - Barcelona mérkőzés dönt, vasárnap 15:15-től (Digisport1, M1).

Súlyos szegedi vereség Flensburgban | Eurosport

A német bajnok Flensburg megszorongatta idegenben a francia PSG-t a kézilabda Bajnokok Ligájában, a hazai csapat csak kétszer vezetett a múlt szombaton, de a legfontosabb pillanatban, a meccs végén náluk volt az előny. (29-28) A PSG ezek után úgy ment a visszavágóra, hogy nem árt egy kis erődemonstráció. A Flensburg ki is kapott, és mindössze 20 gólt lőtt, míg a PSG-nek így 27 is elég volt a győzelemhez. Huszoneggyel sem mentek volna sokra, de volt egy olyan góljuk még a meccs elején, ami kifejezetten emlékezetesre sikerült. Még az olimpiai bajnok és világbajnok francia kapus, a 42 éves Thierry Omeyer is elmosolyodott rajta, mert ilyet még valószínűleg nem látott, nem tapasztalt. A Sport TV-től kapott felvételen rekonstruálhatjuk, mi történt. A beállós megkapta a labdát, aztán a kapufára pattintott, ahonnan felperdült a labda, de mivel a kapus a bíróval foglalkozott, és nem a labda útjával, valósággal megretten, amikor hallja a pattanást, majd érzékeli, hogy a labda beperdült a kapujába.

A Pick Szeged 26-34-re kapott ki Flensburgban a férfi kézilabda-Bajnokok Ligája csoportkörének 13. fordulójában szerda este. A Szeged az utolsó forduló előtt 20 ponttal az A csoport második helyén áll. A Szeged jól kezdte meccset a Flensburg ellen, 5-2-es állásnál még három gól is volt az előnyük, azonban 9-9 után a német bajnok a Szeged fölé nőtt. A félidő végére a magyar csapat védekezése nagyon szétesett, amit a Flensburg gyors gólokkal büntetett, és a szünetben 17-11-re vezettek. A szegedi játékosokból sok erőt vett ki a vasárnapi, PSG elleni győzelem, így a fáradtabban játszó Szeged a második félidőben sem tudott felzárkózni a Flensburgra. A 39. percben már kilenc gól volt a különbség, amit a végére csak nyolcra sikerült csökkenteni, (34-26). A meccs legeredményesebb játékosa a Flensburg lengyel balátlövője, a hatgólos Michal Jurecki volt, míg a Szegedből az ötgólos spanyol átlövő, Joan Canellas volt a legjobb. Az utolsó fordulóban, február 29-én a húszpontos Szeged a 22 ponttal az első helyen álló, és egy meccsel kevesebbet játszó Barcelona vendége lesz a csoportkör utolsó fordulójában.