Szerző: Rovat: Élő, MOL Fehérvár FC Közzétéve: 2018. november 08., csütörtök, 18:29

Point

Az Európa Liga L csoportjában csak egy dolog volt biztos az utolsó forduló előtt: a Chelsea már elvitte az első helyet, a másik továbbjutó helyért viszont még a magyar bajnok Vidi mellett a görög PAOK és a fehérorosz BATE is harcban volt… A Chelsea sok sztárt otthon hagyott, de így sem állt fel gyenge kezdővel, és ezt meg is mutatta az első pár perc, amikor 70 százalékban az angolok birtokolták a labdát. Mégis a Vidié volt az első lehetőség Nikolov révén, majd Scepovic maradt le centikkel egy beadásról. Aztán Willian megmutatta, hogy miért számít a Chelsea-ben és a brazil válogatottban is húzóembernek, szépen csavart szabadrúgásból a kapu bal oldalába. A Vidi nem zuhant össze, és szinte egyből egyenlített, egy szöglet után a megcsúsztatott labdába a 18 éves védő, Ampadu ért bele szerencsétlenül, így öngól lett a vége. Közben jött a hír, hogy a BATE 3-0-ra vezet a PAOK ellen, így le is lehetett mondani a továbbjutástól. Ennek ellenére a második félidőt jól kezdte a Vidi, Stopira nagy helyzetben fejelt fölé, az 56. percben viszont Nego fantasztikus gólt szerzett, Milanov beadása után kapásból bombázott a bal felsőbe.

Dicsér a sportigazgató Kovács Zoltán szerint fantasztikus teljesítményt nyújt a csapat eddig. Hát ez eldőlt A BATE szerzett közben egy harmadik gólt is, megint Szignyevics volt eredményes. Ennyi volt az első felvonás Egy gól itt, egy gól ott, voltak helyzetek is, nézhető a meccs. Jelen állás szerint azonban a BATE lesz a másik továbbjutó a Chelsea mögött, mert a fehéroroszok 2-0-ra vezetnek Szalonikiben. Nem segít a PAOK a Vidinek A BATE már 2-0-ra vezet Görögországban, a második fehérorosz gólt Szignyevics szerezte 11-esből. Ez azt jelenti, hogy ha a Vidi vezetne a Chelsea ellen, akkor sem állna továbbjutásra. Moratának véget ért a meccs Az egyik angol támadásnál sérült meg a spanyol csatár, akinek hiába ápolták a térdét, nem tudja folytatni. Giroud jön helyette. Te jóóóóóóóóóóó ég, mit fogott Caballero! Scepovic ezúttal remekül tette vissza a labdát, Nego nagy erővel meg is célozta a bal sarkot, de Caballero óriási bravúrral kitolta a lövést. Ez meg hogy jött ki?! Helyszíni emberünk fura párbeszédre lett figyelmes a Groupama Aréna lelátóján: – Te, akkor most nekünk 4 pont kell… – Ááá, az se elég!

MOL Vidi FC II élő eredmények (és élő online közvetítés), csapattagjai és idénybeli tabellája és eredményei. Még várjuk a MOL Vidi FC II ellenfelét a következő mérkőzésre. Amint a hivatalos beosztás elkészül, megmutatjuk. Amint a mérkőzés elkezdődik élőben követheted Élő eredmények élő eredmények, az állást, a percről-percre frissített eredményeket és mérkőzés statisztikákat. Videó összefoglalók gólokkal és hírekkel lehetnek elérhetők, valamint a MOL Vidi FC II mérkőzéssel kapcsolatos hírek, de csak ha a legnépszerűbb futball ligákban játsszák a mérkőzéseiket. MOL Vidi FC II az előző mérkőzést az Sárvár ellen játszotta NB III, az eredmény: undefined - undefined lett. MOL Vidi FC II eredmények fül a 100 legutóbbi Foci mérközést mutatja meg statisztikákkal és győzelem/döntetlen/vereség ikonokkal. Láthatóak továbbá a MOL Vidi FC II jövőbeli meccsei is.

mol vidi paok közvetítés ar

Ilyen megközelítésből meglepetéssel ért fel, hogy a kezdő tizenegyben nem jutott hely a válogatott Dimitri Pelkasznak, holott az első meccsen ő nyújtotta a legjobb teljesítményt csapatában. Marko Nikolicsnak nem volt oka a változtatásra, vagyis a Vidi ugyanazzal a kezdővel ment neki a párharcnak, mint amellyel bravúros 2–0-s győzelmet aratott Szalonikiben. Aki látta a fehérváriak korábbi találkozóit a nemzetközi porondon, annak számára nem volt váratlan, hogy a gárda átadta a kezdeményezést a riválisnak: tegyük hozzá, ez még véletlenül sem azt jelentette, hogy csakis a védekezésre koncentrált volna. Marko Nikolics azért (is) jó edző, mert tökéletesen felmérte, hogy a rendelkezésére álló játékoskeret milyen futballal lehet sikeres. Tökéletesen bizonyítja ezt, hogy az együttesnek három kört követően reális esélye volt a továbbjutás kiharcolására. Labdabirtoklásban a PAOK egyértelműen a Vidi fölé nőtt, ugyanakkor Kovácsik Ádám kapuja jó ideig egyáltalán nem forgott veszélyben. A török játékvezető, Ali Palabiyik nem vívta ki a fehérvári szurkolók szimpátiáját, amikor Fiola Attilának egy vétlen kezezésért sárga lapot mutatott fel, miután négy görög labdarúgó rábeszélte erre.

• Mol vidi paok közvetítés 2018

Index - Sport - A Vidi utolsó Európa Liga-csoportmeccsének közvetítése - Percről percre

Az UEFA közzétette a klubok 2018/2019-es idényben szerzett BL- és EL-bevételeit, mely alapján szép summát kaszált a MOL Vidi FC - írja a. Komoly pénzt keres a Vidi A magyar bajnok a a BL-playoff-ért 1. 14 millió eurót kapott. a rájátszásban pedig 5 millió euró járt a részvételért. Az Európa Liga csoportkörébe jutás 2. 92 millió eurót ért. A csoportmeccsek során 1, 140 millió euró bevételt jelentett a PAOK elleni két győzelem, míg a Chelsea elleni döntetlenért 190 ezer euró érkezik. A MOL Vidi egészen pontos az UEFA kimutatása szerint 10 527 150 eurót keresett, ami nagyságrendileg 3, 5 milliárd forint. Ehhez még hozzájönnek a jegy- és egyéb bevételek, amivel közel 4 milliárdra rúghat a teljes bevétel. Az Ön bizalma a mi tőkénk Az hiteles, megbízható és egyedi információt kínál, most, a válság alatt, és békeidőben is. Tényszerű, politikai és gazdasági befolyástól mentes hírekkel es elemzésekkel segítjük a mindennapi tájékozódást, a gazdasági döntéseket. Ez rengeteg időt, utánajárást, ellenőrzést igényel, ami sok pénzbe is kerül - ezért kérjük az Ön segítségét.

A Chelsea rákapcsolt, két Giroud- helyzetet és egy Pedro -gurítást még megúszott a Vidi, de Vinícius fölösleges és túl kemény becsúszása után 20 méterről rúghatott szabadrúgást a Chelsea, Giroud pedig mesterien csavart a jobb felsőbe, Fiola a gólvonalon felugorva sem tudott menteni. A hátralévő időben már nem változott az állás, a meccs vége egyben az EL-kaland végét is jelentette, mivel a BATE 3-1-re nyert Szalonikiben, és ezzel megszerezte a második helyet. A Vidinek azonban nem kell szégyenkeznie, hiszen 7 pontot szerzett és egyedüliként tudott pontot lopni a Chelsea ellen. Európa Liga, L csoport, 6. forduló: MOL Vidi FC – Chelsea 2-2 (1-1) Budapest, Groupama Aréna, 19 242 néző v. : Stavrev (macedón) Vidi: Kovácsik – Fiola, Juhász, Vinícius, Stopira – Nego, Hadzic (Pátkai, 85. ), Nikolov – Huszti (Hodzic, 81. ), Milanov (Kovács I., 81. ) – M. Scsepovic. Chelsea: Caballero – Zappacosta, Christensen, Ampadu, Emerson – Berkley, Fábregas, Loftus-Cheek – Willian (Pedro, 55. ), Morata (Giroud, 45+1.